Розумне використання ресурсів

Заводи

Кожен із заводів постійно працює над тим, щоб зробити виробничий процес більш екологічно збалансованим. Деякі нещодавні ініціативи включають перехід від важкого палива до природного газу, пошук постачальників вапна та піску на місцевому рівні, використання целюлози з повністю відновлюваних джерел, зміна способу постачання сировини, наприклад, транспортування каналом, впровадження нової ТЕЦ, яка відновлює первинну енергію і використовує її повторно, і зусилля, докладені для того, щоб відправляти для вторинної переробки всі тверді промислові відходи. Обидва заводи працюють відповідно до системи екологічного менеджменту ISO 14001.

Енергоефективність будівель

У грудні 2002 року Європейський Парламент ухвалив директиву 2002/91/ЄС щодо енергетичної ефективності будівель, яку зазвичай називають директивою 2020.

У цій директиві сформульовано чіткі вимоги до енергозбереження у будинках. З 2020 року нові будівлі мають бути з «майже нульовою енергією» через дотримання високих стандартів енергоефективності. Це буде включати встановлення поліпшеної ізоляції і споживання енергії з відновлюваних джерел. Очікується, що будівлі, які займають і належать органам державної влади, слугуватимуть прикладом, тому положення цієї директиви застосовуватимуться до державного сектору з 2018 року.

Оцінювання екологічності будівництва

Хоча ця область оцінювання будівлі з її енергоспоживання та екологічного дизайну все ще знаходиться в зародковому стані, вона росте і поступово стає все більш популярною. Метою цих схем є встановлення стандартів вимірювання, просування правильних методів дизайну та верховенства екологічного балансу в будівельній галузі, а також підвищення обізнаності клієнтів щодо переваг екологічного будівництва.

У Європі переважна схема екологічного будівництва є BREEAM від British Research Establishment («Відомства з досліджень у будівництві»), інші включають DGNB Німеччини або HQE Франції. Ще однією міжнародно визнаною системою сертифікації екологічного будівництва є LEED, «Лідерство в енергетичному та екологічному проектуванні» американської Ради з екологічного будівництва. Усі вони просувають екологічно збалансоване будівництво та способи розробки шляхом використання набору рейтингових систем.

Метод оцінки екологічної ефективності будівель (BREEAM) від British Research Establishment є інструментом оцінки на стадії проектування та менеджменту, який дає екологічне маркування для будівель, які використовуються правильними способами. Однією з цілей BREEAM та інших схем є стимулювання використання матеріалів, які мають менший вплив на навколишнє середовище, з урахуванням повного життєвого циклу матеріалів, про які йдеться.

Це складна частина промисловості, яка регулярно змінюється. Це мінне поле комерційних інтересів, що конкурують. Сама оцінка є дуже складною областю, і фахівці стають все більш поширеними, особливо з «авторськими» будинками.

Усередині кожної схеми є різні оцінки будівель. Таким чином, оцінити одну схему проти іншої неможливо, оскільки всі вони використовують інформацію по-різному. Вони також пропонують різний розподіл на основні елементи схеми. Наприклад, розділ матеріалів представлений на 22% у DGNB, 13% у BREEAM та 14% у LEED.

Галерея зображень
Залишились питання?
Залиште повідомлення і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

Контакти

Телефон
Електронна пошта
office@urbanexteriors.com.ua
Адреса
м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського 45, The Work

Зворотній зв'язок

Сайт https://urbanexteriors.com.ua використовує файли cookie для забезпечення працездатності сервісу, покращення навігації, можливості зв'язуватися за допомогою форми зворотнього зв'язку, для підвищення зручності роботи з сервісом.